SEARCH
REGION: POLAND
EN
PL
Wydajne zakupy IT

Zarządzanie zakupami zasobów IT w skali globalnej

Jak możesz bez wysiłku zachować kontrolę nad zasobami IT i usprawnić procesy zakupowe, aby zapewnić swojej firmie elastyczność i kontrolę? Z nami po swojej stronie!

Większa wydajność dzięki transparentności

Jeśli Twoja firma zarządza rozległym i zróżnicowanym środowiskiem IT w wielu lokalizacjach na świecie, możesz stanąć przed kilkoma wyzwaniami w zakresie zachowania kontroli nad swoimi zasobami IT.

Czy masz jasne informacje na temat urządzeń IT w swojej firmie i ich kosztów w całym cyklu życia? Czy Twoje procesy zaopatrzeniowe nie są zbyt złożone i nie uwzględniają globalnej standaryzacji? Automatyzacja jest kluczowa w celu zachowania kontroli nad zakupami zasobów IT. CHG-MERIDIAN oferuje rozwiązania dla Twoich problemów związanych z zarządzaniem zasobami.

Nasz system zarządzania zasobami IT — <strong>tesma</strong> — zapewnia szybki, łatwy i kompleksowy przegląd Twojego globalnego środowiska IT, a także usprawnia zakupy IT dzięki cyfrowym i zautomatyzowanym procesom. Jeśli to brzmi jak coś, co chcesz mieć, czytaj dalej.

Problemy w liczbach

Wzrosty budżetów

56 %

Modernizacja przestarzałej infrastruktury IT jest główną przyczyną wzrostu budżetów IT dla 56% firm
– Spiceworks Ziff Davis

"Wpadek" ręcznego zarządzania zasobami

USD 50000

"Kwota, którą firma o wartości 2 mln USD mogłaby wydać rocznie na zarządzanie aktywami przy użyciu arkuszy kalkulacyjnych
– Atlassian"

Ewolucja zmian i złożoności

90 %

firm uznaje, że gwałtowne zmiany w otoczeniu biznesowym, prawnym i technologicznym utrudniają wdrażanie bardziej zaawansowanych systemów zarządzania zasobami IT
– Deloitte (2021)

Pełny przegląd: lepsze informacje na temat Twojego środowiska IT

Uzyskaj kompleksowe informacje na temat swoich urządzeń i ich kosztów, aby usprawnić proces zakupowy. Nasz system zarządzania zasobami IT tesma łączy transparentność z wydajnością. Zapewnia on dokładny przegląd posiadanego sprzętu i struktury kosztów, dzięki czemu zawsze masz dostęp do aktualnych informacji.

System tesma usprawnia również procesy zakupu zasobów IT dzięki automatyzacji, od zamówienia nowego urządzenia przez jego konserwację, serwisowanie aż do zarządzania jego zwrotem po zakończeniu eksploatacji. To scentralizowane, cyfrowe i globalne rozwiązanie, oferowane wyłącznie przez CHG-MERIDIAN.

Korzyści ze stosowania systemu tesma

WIARYGODNA PODSTAWA DO PODEJMOWANIA DECYZYJI

Czytelne raporty dzięki prostej wizualizacji danych dla całego portfela urządzeń. Łatwe pozyskiwanie danych dzięki zdigitalizowanym i zautomatyzowanym procesom zatwierdzania, wdrażania, zarządzania incydentami i aktualizacji technologii.

CYFROWE I STANDARYZOWANE PROCESY SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ

Uproszczenie zakupów IT, oszczędność czasu i ograniczanie procesów manualnych. Lepsza i szybsza realizacja zamówień, a także ograniczanie potencjalnych źródeł błędów.

ZAKUPY STANDARYZOWANE GLOBALNIE

Pomożemy Ci działać zgodnie z rygorystycznymi przepisami międzynarodowymi. A rezultat? Ograniczenie złożoności i ryzyka w skali globalnej.

PRZEJRZYSTA ALOKACJA I STRUKTURA KOSZTÓW

Odkryj kompleksowy przegląd rozliczeń i postanowień kontraktowych oraz zarządzanie alokacją kosztów w firmie. Oceniaj i zarządzaj nwestycjami w każdym centrum kosztowym, jednostce biznesowej, kraju lub regionie.

Historie sukcesu

Dowiedz się, w jaki sposób PANASONIC zachowuje kontrolę nad zasobami IT dzięki systemowi tesma

Dowiedz się więcej
„CHG-MERIDIAN zapewnia nam naprawdę kompleksowe wsparcie w całym cyklu życia używanego sprzętu, od doradztwa i zakupu po zakończenie leasingu i usuwanie danych. Dzięki temu odczuwalnie zwiększyliśmy naszą wydajność i rentowność. Dla nas ta współpraca jest doskonała i bliska."
ULF KÜTEMEYER, SENIOR MANAGER CONTRACTING & PROCUREMENT PISCEU
100% transparentności w celu podejmowania lepszych decyzji biznesowych

tesma

Niezależnie od tego, czy chodzi o zarządzanie urządzeniami w wielu oddziałach, śledzenie płatności, optymalizację wykorzystania urządzeń, czy też dostosowywanie się do nowych wymagań, platforma tesma bezproblemowo integruje dane handlowe i techniczne. Uzyskaj informacje w czasie rzeczywistym i pełną przejrzystość w całym cyklu życia urządzenia, zapewniając sobie elastyczne zarządzanie, precyzyjną kontrolę finansową i uproszczoną sprawozdawczość. Od wstępnego planowania i wdrożenia po odzyskanie urządzenia i usuwanie danych — tesma znacznie usprawnia każdy z tych procesów.
do TESMA

Odkryj misje innych klientów

Wyzwania naszych klientów są zawsze bardzo indywidualne. Mimo to możemy ustalić najważniejsze kwestie, które podsumowaliśmy w nadrzędnych misjach klientów. Być może znajdziesz w nich swoje wymagania?

MAKSYMALIZUJ SWÓJ BUDŻET NA IT I PŁAĆ TYLKO ZA TO CZEGO RZECZYWIŚCIE POTRZEBUJESZ

Nie blokuj kapitału przy inwestycjach w najnowsze technologie i korzystaj z przewidywalnego strumienia płatności, który pozwoli Ci lepiej zarządzać budżetem.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ 

OPTYMALIZACJA OPERACJI IT: UWOLNIJ CZAS NA REALIZACJĘ KLUCZOWYCH ZADAŃ

Czy najważniejsi pracownicy Twojego działu IT tracą czas na wykonywanie zadań o niskiej wartości, próbując utrzymać starzejące się środowisko IT i zarządzać nim?

PRZECZYTAJ WIĘCEJ 

UWZGLĘDNIENIE ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU W STRATEGII IT

W niestabilnym świecie zmiany klimatyczne, problemy ze środowiskiem i niedobór zasobów stanowią krytyczne problemy. Dążenie do zrównoważonego rozwoju stanowi nasze wspólne zobowiązanie. Dowiedz się, jak Twoja strategia IT może przyczynić się do realizacji tego zobowiązania.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ 

Skontaktuj się z nami

Chcesz otrzymywać spersonalizowane i bezpłatne porady? Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możesz skorzystać z naszej wiedzy.

Skontaktuj się z nami

Chętnie wysłuchamy Twoich problemów: Czekamy na telefon lub wiadomość e-mail od Ciebie.
Skontaktuj się z nami