SEARCH
REGION: POLAND
EN
PL
Misje klientów: Technologia dla sektora opieki zdrowotnej

Inteligentne wykorzystywanie zaawansowanych technologii medycznych i rozwiązań IT dla szpitali

Skuteczne pozycjonowanie Twoich usług medycznych na tle konkurencji dzięki nowoczesnej technologii i przeciwdziałanie presji kosztowej dzięki inteligentnym oszczędnościom.

Cyfryzacja w sektorze opieki zdrowotnej jest coraz bardziej dynamiczna, niezależnie od tego, czy chodzi o elektroniczną dokumentację pacjenta, systemy monitorowania pacjenta czy robotykę na sali operacyjnej. Jednocześnie placówki medyczne są narażone na coraz większą presję kosztową. Jak można spełnić wszystkie te oczekiwania i skutecznie pozycjonować się w warunkach silnej konkurencji? Dzięki indywidualnemu modelowi użytkowania firmy CHG-MERIDIAN możesz sfinansować nowoczesną technologię i jednocześnie obniżać koszty.

Jako niezależny partner technologiczny i finansowy wspieramy Cię we wszystkich Twoich wyzwaniach. Oferujemy elastyczne opcje finansowania oparte na użytkowaniu, niezawodne wsparcie techniczne i zarządzanie cyklem życia zasobów zapewniające wartość dodaną, od nabycia zasobów po ich zwrot czy remarketing. Zawsze przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa danych w tak wrażliwym sektorze, jakim jest opieka zdrowotna.

Odkryj z nami cały potencjał swoich możliwości — które z tych celów chcesz zrealizować?

Przegląd misji klientów w zakresie technologii dla sektora opieki zdrowotnej

Zasoby technologiczne już nie tylko jako obciążenie kosztowe, ale czynnik zwiększający wydajność

Chcesz obniżyć koszty i zoptymalizować budżet w swoim szpitalu lub placówce medycznej? Dowiedz się, jak to osiągnąć dzięki CHG-MERIDIAN.

Dowiedz się więcej
Uwolnienie środków na zakup najnowocześniejszych technologii medycznych w swojej placówce

Dokonaj większych inwestycji w innowacyjne technologie dla sektora opieki zdrowotnej, które poprawiają jakość usług medycznych.

Dowiedz się więcej
„CHG-MERIDIAN to dla nas partner, który specjalizuje się w znajdowaniu najlepszych rozwiązań w zakresie finansowania w na każdy projekt, niezależnie od wymagań. W naszym przypadku jest to kompleksowe rozwiązanie w zakresie finansowania projektów, które odciąża nas przy prowadzeniu negocjacji z dostawcami i jednocześnie zapewnia maksymalną transparentność. Daje nam to pewność, której potrzebujemy, aby inwestować w przyszłość naszych technologii dla sektora opieki zdrowotnej — z korzyścią dla naszych pacjentów."
KERSTIN WINKELMANN, DEPARTMENT MANAGER OF GENERAL SERVICES AT THE UNIVERSITY HOSPITAL MAGDEBURG

Dodatkowe usługi

Dodatkowe opcje dla Twojego indywidualnego rozwiązania
TESMA

TESMA | ŁATWY SPOSÓB WYKORZYSTANIA TECHNOLOGII

Na bazie naszego doświadczenia w zakresie cyklu życia technologii zarządzamy wszystkimi rodzajami urządzeń, począwszy od smartfonów i laptopów po technologie medyczne i wózki widłowe. tesma to platforma, za pomocą której wdrażamy nasze niestandardowe koncepcje biznesowe, minimalizując jednocześnie koszty i obciążenia administracyjne. Nie bez znaczenia jest także fakt, że znacznie ułatwia to pracę naszych klientów, ponieważ wiele procesów jest niezwykle prostych i wygodnych, bez konieczności obsługi dokumentów w formie papierowej.

Przeczytaj więcej 
Leasing neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla

carbonZER0 - neutralność pod względem emisji dwutlenku węgla

Zrównoważony rozwój stał się czynnikiem wyróżniającym na rynku. Rozwiązanie carbonZER0 zapewnia, że każdy etap produkcji, transportu, użytkowania oraz wycofania z eksploatacji aktywów IT finansowanych przez CHG-MERIDIAN może być neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla.

Przeczytaj więcej 
ZAUTOMATYZOWANE I NIEZAWODNE PROCESY USUWANIA DANYCH

eraSURE®: CERTYFIKOWANE METODY USUWANIA DANYCH

Nasze Centra Technologiczne w Gross-Gerau i Skien udostępniają specjalnie opracowane zautomatyzowane rozwiązania do usuwania danych zapewniające wysoki stopień niezawodności procesu.

Przeczytaj więcej 
technology2use

Twoje wyzwania są dla nas priorytetem

"Uważnie słuchamy o Twoich potrzebach, a na ich podstawie opracowujemy indywidualny model użytkowania technologii sprzętu IT, floty przemysłowej i sprzętu medycznego.
Łączymy sprzęt, finansowanie i dodatkowe usługi, aby stworzyć indywidualne rozwiązanie. Niezależne od producentów i banków. Cyfrowe, globalne, scentralizowane z jednego źródła."

Skontaktuj się z nami

Chcesz otrzymywać spersonalizowane i bezpłatne porady? Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możesz skorzystać z naszej wiedzy.

Skontaktuj się z nami

Chętnie wysłuchamy Twoich problemów: Czekamy na telefon lub wiadomość e-mail od Ciebie.
Skontaktuj się z nami