SEARCH
REGION: POLAND
EN
PL
Optymalizacja budżetu szpitali

Twoja technologia medyczna: już nie obciążenie kosztowe, a czynnik zwiększający wydajność

Dzięki zarządzaniu urządzeniami i innowacyjnemu rozwiązaniu w zakresie finansowania możesz oszczędzać koszty, zwiększyć liczbę obsługiwanych pacjentów i bardziej efektywnie zarządzać przepływami pieniężnymi.

Wspieranie szpitali: Maksymalizacja wydajności i odciążenie budżetu dzięki strategicznemu zarządzaniu sprzętem

W miarę wzrostu kosztów i nasilenia konkurencji placówki medyczne są pod coraz większą presją, aby efektywnie zarządzać swoimi budżetami. Oznacza to maksymalne wykorzystanie zasobów finansowych, jednocześnie zapewniając najlepszą możliwą opiekę medyczną. Dzięki naszemu efektywnemu zarządzaniu technologiami i indywidualnym rozwiązaniom w zakresie finansowania pomożemy Ci zoptymalizować użytkowany sprzęt, zwiększyć wydajność i ograniczyć presję budżetową, zapewniając, że każda wydana złotówka przyczyni się do osiągania lepszych wyników w zakresie obsługi pacjentów.

Optymalizacja budżetu dzięki inteligentnemu finansowaniu

Nowoczesne technologie medyczne, m.in. przenośne urządzenia USG, urządzania do monitorowania stanu pacjenta i pompy infuzyjne, znacznie usprawniają działalność szpitali i poprawiają wyniki w zakresie obsługi pacjentów. Jednak zakup takich urządzeń wiąże się ze znacznymi kosztami, nie tylko w momencie zakupu, ale także w całym okresie ich eksploatacji. Czy masz pewność, że Twoje zasoby są wykorzystywane efektywnie? Dzięki kompleksowej analizie zapewniamy przejrzystość kosztów i wskazujemy potencjalne oszczędności. Stanowi ona podstawę naszej koncepcji finansowania, która umożliwia strategiczne zarządzanie budżetem i jego optymalizację. Przekonaj się, jak CHG-MERIDIAN pomoże Ci zwiększyć wydajność.

Korzyści ze współpracy z CHG-MERIDIAN

OSZCZĘDNOŚCI

Większa wydajność zasobów dzięki zarządzaniu flotą urządzeń, inwestycjom przy niższych wydatkach budżetowych i zakupom przy mniejszym obciążeniu przepływów pieniężnych w skali roku. Pozwala to na strategiczne wykorzystanie środków pieniężnych, np. na pilne nowe zakupy, i na finansową swobodę w zakresie nieplanowanych zakupów sprzętu zastępczego w razie awarii aktualnego sprzętu.

PRZEJRZYSTOŚĆ KOSZTÓW

Firma CHG-MERIDIAN przeprowadza szczegółową analizę floty urządzeń w celu identyfikacji i optymalizacji czynników kosztowych.

WIĘKSZA WYDAJNOŚĆ

Identyfikacja „wąskich gardeł” w zakresie użytkowania urządzeń zapewnia optymalne wykorzystanie urządzeń i skraca czas oczekiwania pacjentów na usługi medyczne. Skutkuje to większą wydajnością placówki medycznej i lepszymi wynikami w zakresie obsługi pacjentów.

PROSTSZE I SZYBSZE PROCESY

Sprawniejsze procesy zakupowe i łatwe wdrożenie najnowszych technologii skutkują lepszymi wynikami w zakresie obsługi pacjentów i zadowoleniem personelu medycznego.

PLANOWANIE NA PRZYSZŁOŚĆ

Wczesna reakcja na postęp techniczny i nowe wymagania w sektorze opieki zdrowotnej. Elastyczność dzięki krótszym terminom i swobodnemu wyborowi dalszych opcji.

Kilka liczb...

NARUSZENIA OCHRONY DANYCH

52 mln

W 2022 roku w samych Stanach Zjednoczonych naruszenia ochrony danych w sektorze opieki zdrowotnej dotyczyły aż 52 mln osób

koszty dla całego cyklu życia

$ 93 mld

Szpitale wydają około 93 mld USD rocznie na koszty dla całego cyklu życia sprzętu medycznego

Duże inwestycje

5 ,31%

wynoszą nakłady na inwestycje IT przeciętnej firmy jako procent przychodów przedsiębiorstwa z sektora opieki zdrowotnej w 2022 roku

Historie sukcesu

Dowiedz się, jak współpracujemy z MARIENHOSPITAL Stuttgart

Odnowienie floty aparatów USG, które przyczyniło się do usprawnienia pracy lekarzy i obsługi pacjentów.

Dowiedz się więcej
„Firma CHG-MERIDIAN była jedynym dostawcą na rynku, który zaoferował nam rozwiązanie finansowe oparte na całkowitych kosztach, uwzględniających także koszty serwisowania i konserwacji. Stałe miesięczne raty zapewniają nam bezpieczeństwo w zakresie planowania finansowego, którego potrzebujemy, aby inwestować w najnowocześniejsze technologie medyczne w celu zapewnienia pacjentom jak najlepszej opieki, nawet w trudnych warunkach."
Thomas Willms, Head of Purchasing and Central Supply Department, Aschaffenburg-Alzenau Hospital
100% transparentności w celu podejmowania lepszych decyzji biznesowych

tesma

Niezależnie od tego, czy chodzi o zarządzanie urządzeniami w wielu oddziałach, śledzenie płatności, optymalizację wykorzystania urządzeń, czy też dostosowywanie się do nowych wymagań, platforma tesma bezproblemowo integruje dane handlowe i techniczne. Uzyskaj informacje w czasie rzeczywistym i pełną przejrzystość w całym cyklu życia urządzenia, zapewniając sobie elastyczne zarządzanie, precyzyjną kontrolę finansową i uproszczoną sprawozdawczość. Od wstępnego planowania i wdrożenia po odzyskanie urządzenia i usuwanie danych — tesma znacznie usprawnia każdy z tych procesów.
do tesma

Odkryj misje innych klientów

Wyzwania naszych klientów są zawsze bardzo indywidualne. Mimo to możemy ustalić najważniejsze kwestie, które podsumowaliśmy w nadrzędnych misjach klientów. Być może znajdziesz w nich swoje wymagania?

ZAPEWNIAMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ DLA SEKTORA OPIEKI ZDROWOTNEJ

Dzięki współpracy z firmą CHG-MERIDIAN ograniczenia budżetowe nie stanowią już przeszkody dla inwestycji w nowoczesne technologie medyczne w szpitalach i innych placówkach medycznych.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ 

UWZGLĘDNIENIE ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU W STRATEGII IT

W niestabilnym świecie zmiany klimatyczne, problemy ze środowiskiem i niedobór zasobów stanowią krytyczne problemy. Dążenie do zrównoważonego rozwoju stanowi nasze wspólne zobowiązanie. Dowiedz się, jak Twoja strategia IT może przyczynić się do realizacji tego zobowiązania.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ 

KONTROLA ZASOBÓW IT W SKALI GLOBALNEJ

Jak możesz bez wysiłku zachować kontrolę nad zasobami IT i usprawnić procesy zakupowe, aby zapewnić swojej firmie elastyczność i kontrolę? Z nami po swojej stronie!

PRZECZYTAJ WIĘCEJ 

Skontaktuj się z nami

Chcesz otrzymywać spersonalizowane i bezpłatne porady? Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możesz skorzystać z naszej wiedzy.

Skontaktuj się z nami

Chętnie wysłuchamy Twoich problemów: Czekamy na telefon lub wiadomość e-mail od Ciebie.
Skontaktuj się z nami