SEARCH
REGION: POLAND
EN
PL
INFORMATYKA

ZAPEWNIANIE WYDAJNOŚCI W CYKLU ŻYCIA TECHNOLOGII

Analiza środowiska technologicznego w firmach często ujawnia przeciążenie struktur, ponieważ działy IT muszą radzić sobie ze zmieniającymi się wymaganiami i nowymi typami urządzeń w coraz krótszych odstępach czasu. Sprawia to, że wydajne zarządzanie infrastrukturą staje się coraz bardziej złożone. CHG-MERIDIAN to Państwa partner w całym cyklu życia rozwiązań IT, który znacząco ułatwia zarządzanie kosztami związanymi z systemami IT i kontrolą. Spełniamy wszelkie potrzeby, dzięki czemu nasi klienci mogą skupić się na głównej działalności.

Wydajnie zarządzaj i wykorzystuj rozwiązania IT

Konsekwencja i finezja

CHG-MERIDIAN to niezależna firma zarządzająca technologiami, która oferuje kompleksowe usługi w zakresie projektowania, zarządzania i wspierania zaawansowanych portfeli technologicznych na potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw, dużych korporacji oraz klientów z sektora publicznego.

Współpracujemy z klientem w celu opracowania indywidualnej koncepcji biznesowej, dzięki której również klient będzie mógł efektywnie zarządzać inwestycjami w zasoby IT w całym cyklu życia. Może to dotyczyć sprzętu IT używanego w miejscu pracy, urządzeń mobilnych dla pracowników, pakietów oprogramowania dostosowanych do indywidualnych potrzeb, indywidualnych koncepcji wydruków obwiązujących w danym środowisku drukarek lub planu usuwania danych po zakończeniu cyklu życia. Nasze rozwiązania łączą wiedzę techniczną i handlową, aby umożliwić wydajne zarządzanie i obsługę zasobów IT.

Inteligentne finansowanie

  • Oferujemy finansowanie zoptymalizowane pod kątem bilansu w zakresie niestandardowych koncepcji biznesowych - elastyczne i dopasowane do Państwa potrzeb.
  • Przykładowo klient może skorzystać z opcji płatności za faktyczne wykorzystanie (pay-per-use), w której inwestycja początkowa jest rozłożona na cały okres użytkowania i fakturowana za każdy przypadek użycia. Lub mówiąc prościej: jedna cena, za miesiąc, za miejsce pracy.
  • Rozwiązanie to znacznie upraszcza alokację centrów kosztów. Zwrot z inwestycji jest współdzielony i następuje już od pierwszego dnia wdrożenia.

 

Długofalowe plany, szybkie oszczędności
Liczba urządzeń IT w firmach stale rośnie. W miarę jak skraca się cykl życia technologii, rosną koszty jej eksploatacji i serwisowania. Wynika to z faktu, że serwisowanie i wsparcie techniczne starego sprzętu, a nie sam jego zakup, stanowi większość kosztów ogólnych. Regularna wymiana technologii przynosi duże korzyści w dłuższej perspektywie.

CHG-MERIDIAN uwzględnia koszty w całym cyklu życia aktywów, w tym wszystkie wewnętrzne i zewnętrzne zasoby potrzebne do eksploatacji, serwisowania i remarketingu. Jako niezależny dostawca z bogatą wiedzą na temat rynków możemy zapewnić najlepszą możliwą wydajność i sprawne działanie przez cały okres użytkowania. Nasi klienci czerpią korzyści z maksymalnej elastyczności rozwiązań i mogą sami ustalać warunki umowy.

Man hörlurar dator
klimaneutrales IT Leasing - carbonZER0

Zrównoważony rozwój stał się czynnikiem wyróżniającym na rynku. Rozwiązanie carbonZER0 zapewnia, że każdy etap produkcji, transportu, użytkowania oraz wycofania z eksploatacji aktywów IT finansowanych przez CHG-MERIDIAN może być neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla.

Więcej informacji 

ZAKRES NASZYCH ROZWIĄZAŃ

Jako firma specjalizująca się w doradztwie finansowym i zarządzaniem technologią dbamy o Państwa ambitne inwestycje w technologie - w sposób ciągły, wydajny i elastyczny, oferując rozwiązanie Device as a Service (DaaS).

Cyfrowe miejsce pracy wymaga zintegrowanego podejścia

Cyfrowe miejsce pracy oferuje pracownikom znacznie więcej wolności i możliwości rozwoju: są oni mniej ograniczeni pod względem czasu i miejsca pracy, a także nie są już przywiązani do urządzeń zainstalowanych na stałe, takich jak stacjonarne stacje robocze. Zamiast tego zawsze mają dostęp do najnowszych technologii dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. CHG-MERIDIAN prezentuje możliwość wdrożenia takich rozwiązań.

INTELIGENTNA PRACA MOBILNA

Nasza oferta obejmuje pierwsze kompleksowe rozwiązanie typu „one-stop”, które tworzy zaawansowaną strategię mobilności dla Państwa firmy. Te „rozwiązania mobilne dla przedsiębiorstw” zostały zaprojektowane z uwzględnieniem wszystkich możliwości i usług wymaganych do umożliwienia wygodnej pracy mobilnej. Odkryj inteligentny sposób na mobilność pracy w przedsiębiorstwie.

WYDAJNA ORGANIZACJA INWESTYCJI TECHNOLOGICZNYCH

Komputery stacjonarne, laptopy, tablety - zarządzanie przestrzenią roboczą IT to bardzo złożony proces, zwłaszcza jeśli każdy użytkownik ma inne wymagania. Zarządzane rozwiązania stacjonarne CHG-MERIDIAN zwiększają wydajność środowisk obliczeniowych użytkownika końcowego.