SEARCH
REGION: POLAND
EN
PL
Innowacyjna technologia dla sektora opieki zdrowotnej

Zapewniamy kompleksową obsługę dla sektora opieki zdrowotnej

Dzięki współpracy z firmą CHG-MERIDIAN ograniczenia budżetowe nie stanowią już przeszkody dla inwestycji w nowoczesne technologie medyczne w szpitalach lub innych placówkach medycznych.

Skorzystaj z nowych możliwości inwestycyjnych dzięki indywidualnym koncepcjom w zakresie finansowania i użytkowania

Szpitale od dawna są stale niedofinansowane, ale muszą dysponować najnowszą technologią, aby zapewnić pacjentom optymalną opiekę. Pracownicy służby zdrowia stosują również najnowocześniejszy sprzęt w celu realizacji innowacyjnych metod leczenia i wykorzystują technologie, aby zapewnić pacjentom jak najlepsze usługi. W jaki sposób udaje Ci się spełnić wszystkie te wymagania bez większego wpływu na Twój budżet? Dla firmy CHG-MERIDIAN to nie fizyka kwantowa, tylko prosta sprawa.

Kilka liczb...

Potrzeba innowacji cyfrowych

75 %

członków kierownictwa wyższego szczebla w szpitalach potwierdziło wagę innowacji cyfrowych
— Harvard Business Review (2018)

Oszczędności czasu

70 %

czasu pracy pracownika służby zdrowia może być poświęcane na rutynowe czynności administracyjne, które sztuczna inteligencja może pomóc wyeliminować lub zminimalizować
— McKinsey & Company (2020)

Planowanie inwestycji

80 %

dostawców w USA planuje inwestować w technologie
— World Economic Forum (2022)

Proste użytkowanie innowacyjnych technologii umożliwiających realizację zaawansowanych metod leczenia

Od zrobotyzowanych systemów po najnowocześniejsze urządzenia mobilne do diagnostyki USG — technologie medyczne szybko się rozwijają i umożliwiają wdrażanie nowych metod leczenia. Aby zachować konkurencyjność i przyciągnąć najlepszych lekarzy i pracowników służby zdrowia, Twoja placówka medyczna musi uwzględnić ten postęp. Jednak Twój budżet może nie nadążać za tymi zmianami. Aby nadal inwestować w nowe technologie medyczne, porozmawiaj z naszymi specjalistami ds. sektora opieki zdrowotnej w CHG-MERIDIAN. Dysponujemy rozległą specjalistyczną wiedzą w tej dziedzinie i możemy pomóc Ci w osiągnięciu Twoich celów — dzięki koncepcjom w zakresie finansowania i użytkowania dostosowanym do Twoich potrzeb odciążysz swój budżet i zapewnisz sobie finansową swobodę. Spełnią one także wymogi działu administracyjnego Twojej placówki medycznej.

Korzyści ze stosowania rozwiązań CHG-MERIDIAN

KOSZTY OPERACYJNE (TCO)
  • Uwzględnienie kosztów serwisowania i konserwacji w strumieniu płatności
  • Długoterminowe oszczędności i większa wydajność dzięki bardziej precyzyjnym metodom leczenia i większej liczbie obsłużonych pacjentów
  • Uwzględnienie przychodów z odsprzedaży po zakończeniu okresu użytkowania urządzenia pozwala zmniejszyć koszty całkowite
LEPSZA OPIEKA NAD PACJENTAMI
  • Bardziej precyzyjna diagnostyka i indywidualna opieka medyczna
  • Szybsze procesy leczenia
  • Większa wydajność dzięki możliwości leczenia większej liczby pacjentów
  • Krótszy czas oczekiwania pacjentów na usługi medyczne, lepsze wyniki w zakresie obsługi pacjentów
LEPSZA REPUTACJA
  • Pozycjonowanie swojej placówki medycznej jako pioniera w obszarze usług medycznych
  • Większa atrakcyjność placówki dla pacjentów, specjalistów i partnerów
  • Przyciąganie najlepszych lekarzy i pracowników
Historie sukcesu

Klinikum-Aschaffenburg: Pionierska technologia dla sektora opieki zdrowotnej

Dowiedz się, w jaki sposób ten jeden z najlepszych szpitali w Bawarii poprawia jakość leczenia dzięki najnowocześniejszej zrobotyzowanej mobilnej technologii diagnostyki obrazowej

Dowiedz się więcej
„CHG-MERIDIAN to dla nas partner, który specjalizuje się w znajdowaniu najlepszych rozwiązań w zakresie finansowania w przypadku każdego zapotrzebowania. W naszym przypadku jest to kompleksowe rozwiązanie w zakresie finansowania projektów, które odciąża nas w zakresie prowadzenia negocjacji z dostawcami i jednocześnie zapewnia maksymalną transparentność. Daje nam to pewność, której potrzebujemy, aby inwestować w przyszłość naszych technologii dla sektora opieki zdrowotnej — z korzyścią dla naszych pacjentów."
KERSTIN WINKELMANN, HEAD OF THE GENERAL SERVICES DEPARTMENT SERVICES AT THE MAGDEBURG HOSPITAL
100% transparentności w celu podejmowania lepszych decyzji biznesowych

tesma

Niezależnie od tego, czy chodzi o zarządzanie urządzeniami w wielu oddziałach, śledzenie płatności, optymalizację wykorzystania urządzeń, czy też dostosowywanie się do nowych wymagań, platforma tesma bezproblemowo integruje dane handlowe i techniczne. Uzyskaj informacje w czasie rzeczywistym i pełną przejrzystość w całym cyklu życia urządzenia, zapewniając sobie elastyczne zarządzanie, precyzyjną kontrolę finansową i uproszczoną sprawozdawczość. Od wstępnego planowania i wdrożenia po odzyskanie urządzenia i usuwanie danych — tesma znacznie usprawnia każdy z tych procesów.
do tesma

Odkryj misje innych klientów

Wyzwania naszych klientów są zawsze bardzo indywidualne. Mimo to możemy ustalić najważniejsze kwestie, które podsumowaliśmy w nadrzędnych misjach klientów. Być może znajdziesz w nich swoje wymagania?

Twoja technologia medyczna: już nie obciążenie kosztowe, a czynnik zwiększający wydajność

Dzięki zarządzaniu urządzeniami i innowacyjnemu rozwiązaniu w zakresie finansowania możesz oszczędzać koszty, zwiększyć liczbę obsługiwanych pacjentów i przepływy pieniężne.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ 

UWZGLĘDNIENIE ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU W STRATEGII IT

W niestabilnym świecie zmiany klimatyczne, problemy ze środowiskiem i niedobór zasobów stanowią krytyczne problemy. Dążenie do zrównoważonego rozwoju stanowi nasze wspólne zobowiązanie. Dowiedz się, jak Twoja strategia IT może przyczynić się do realizacji tego zobowiązania.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ 

OPTYMALIZACJA OPERACJI IT: UWOLNIJ CZAS NA REALIZACJĘ KLUCZOWYCH ZADAŃ

Czy najważniejsi pracownicy Twojego działu IT tracą czas na wykonywanie zadań o niskiej wartości, próbując utrzymać starzejące się środowisko IT i zarządzać nim?

PRZECZYTAJ WIĘCEJ 

Skontaktuj się z nami

Chcesz otrzymywać spersonalizowane i bezpłatne porady? Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możesz skorzystać z naszej wiedzy.

Skontaktuj się z nami

Chętnie wysłuchamy Twoich problemów: Czekamy na telefon lub wiadomość e-mail od Ciebie.
Skontaktuj się z nami