SEARCH
REGION: POLAND
EN
PL
Zarządzanie finansowaniem i budżetem IT

Maksymalizuj swój budżet na IT i płać tylko za to czego rzeczywiście potrzebujesz

Nie blokuj kapitału przy inwestycjach w najnowsze technologie i korzystaj z przewidywalnego strumienia płatności, który pozwoli Ci lepiej zarządzać budżetem.

Leasing zamiast zakupu ma sens ekonomiczny

Innowacyjne modele użytkowania i finansowania pozwalają uniknąć wysokich kosztów zakupu, co zapewnia lepsze przepływy pieniężne i planowanie budżetu.

Gdy posiadasz technologię na własność, zarządzanie kosztami serwisowania i konserwacji może być trudne. Bez regularnych aktualizacji i dobrze prowadzonego procesu zarządzania zasobami, Twój sprzęt może stać się przestarzały lub może być niedostatecznie wykorzystywany. Wpływ na działalność firmy dotyczy zarówno wydajności, jak i wyników finansowych. Czy te problemy brzmią znajomo? Dla nas na pewno.

Dlatego naszym pierwszym krokiem jest całościowa analiza kosztów użytkowania (TCO) dla Twojej infrastruktury IT, przy współpracy z Tobą, aby dokładnie zrozumieć, ile technologii potrzebujesz do swojej firmy i aby wspierać jej przyszły rozwój.

Na podstawie tej analizy opracowujemy indywidualne, elastyczne rozwiązanie w zakresie finansowania. Chcemy, aby Twoja struktura finansowania była możliwie jak najbardziej „przyjazna” dla Twoich przepływów pieniężnych, co pozwoli Ci zwiększyć budżet i zainwestować w większą liczbę technologii, jednocześnie oferując atrakcyjne możliwości realizacji oszczędności przez cały okres użytkowania.

Problemy w liczbach

Rozszerz swój budżet

67 %

menedżerów z branży technologicznej twierdzi, że oczekuje się od nich, że zrobią więcej przy mniejszym budżecie.
— KPMG (2023)

POPRAWA JAKOŚCI OBSŁUGI KLIENTA

61 %

dyrektorów ds. IT uważa, że obsługa klienta na wysokim poziomie stanowi najważniejszy wynik inwestycji w technologie.
— Gartner (2023)

Zwiększenie inwestycji

75 %

menedżerów z sektora usług finansowych planuje zwiększenie wydatków na technologie.
— Gartner (2023)

Inteligentne rozwiązania w zakresie finansowania technologii w celu optymalizacji budżetu

Cyfryzacja i automatyzacja procesów to kluczowe czynniki zwiększające wydajność i przyspieszające rozwój firmy. Aby to osiągnąć, pracownicy muszą być wyposażeni w nowoczesne smartfony, notebooki i tablety. Jednak nowe urządzenia IT kosztują. To pieniądze, których nie chcesz blokować w tej chwili lub które są przeznaczone na inne inwestycje. Oferujemy inteligentne rozwiązania, aby uniknąć tej „pułapki kosztowej”. Dzięki indywidualnym modelom użytkowania i rozwiązaniom w zakresie finansowania umożliwiamy firmom aktualizację środowiska IT, a także redukcję kosztów operacyjnych (TCO) dzięki całościowym ratom uwzględniającym konserwację, serwisowanie i wartość rezydualną. Przewidywalne płatności umożliwiają optymalizację przepływów pieniężnych i utrzymanie płynności. Skutek? Inteligentne rozwiązanie dostosowane do indywidualnych potrzeb danego klienta.

Korzyści ze współpracy z CHG-MERIDIAN

PRZEJRZYSTOŚĆ KOSZTÓW
 • Odkrycie wszystkich kosztów operacyjnych (TCO) dzięki kompleksowej analizy
 • Podstawa do rzetelnego planowania finansowego
PRZEWIDYWALNOŚĆ FINANSOWA
 • Jasna definicja rat miesięcznych w ramach modelu użytkowania
 • Dobra pomoc w procesie decyzyjnym
 • Prostsze planowanie i budżetowanie
OPTYMALNE WYKORZYSTANIE WARTOŚCI REZYDUALNEJ
 • Remarketingb istniejących urządzeń przez CHG-MERIDIAN
 • Uwzględnienie wartości rezydualnych w ratach leasingowych
 • Niższa łączna kwota rat w porównaniu z jednorazowymi kosztami zakupu
MAKSYMALNA SKALOWALNOŚĆ
 • Szybsza integracja nowych technologii</li>
 • Łatwy zwrot niewykorzystanych zasobów i bezproblemowe dodawanie dodatkowych urządzeń.
 • Brak obciążeń finansowych lub niedoszacowanych inwestycji

 

NOWOCZESNE URZĄDZENIA
 • Obniżenie kosztów konserwacji i serwisowania
 • Większa wydajność procesów działań i regularne aktualizowanie technologii dzięki modelowi użytkowania
Przewaga konkurencyjna dzięki zoptymalizowanym przepływom pieniężnym

Dowiedz się, jak wspieramy PENNY Italia na jej ścieżce rozwoju

Dowiedz się więcej
„CHG-MERIDIAN jest dla nas właściwym wyborem, ponieważ może zagwarantować taką elastyczność, jakiej żadna inna firma z tej branży nie była w stanie zaoferować. Tak więc, nasz wybór partnera opierał się nie tylko na opłacalności — chociaż był to istotny czynnik — ale także na transparentności handlowej”.
MARCO RUFFINONI, CIO OF PENNY ITALIA
100% transparentności w celu podejmowania lepszych decyzji biznesowych

tesma

Niezależnie od tego, czy chodzi o zarządzanie urządzeniami w wielu oddziałach, śledzenie płatności, optymalizację wykorzystania urządzeń, czy też dostosowywanie się do nowych wymagań, platforma tesma bezproblemowo integruje dane handlowe i techniczne.
Uzyskaj informacje w czasie rzeczywistym i pełną przejrzystość w całym cyklu życia urządzenia, zapewniając sobie elastyczne zarządzanie, precyzyjną kontrolę finansową i uproszczoną sprawozdawczość. Od wstępnego planowania i wdrożenia po odzyskanie urządzenia i usuwanie danych — tesma znacznie usprawnia każdy z tych procesów.
Do Tesma

Odkryj misje innych klientów

Nasi klienci stoją przed wyjątkowymi wyzwaniami, a każde z nich wymaga indywidualnego podejścia. Jednak ustaliliśmy najważniejsze wspólne kwestie, które stanowią podstawę naszych nadrzędnych misji klientów. Poznaj te misje, aby sprawdzić, czy są one zbieżne z Twoimi konkretnymi wymogami.

KONTROLA ZASOBÓW IT W SKALI GLOBALNEJ

Jak możesz bez wysiłku zachować kontrolę nad zasobami IT i usprawnić procesy zakupowe, aby zapewnić swojej firmie elastyczność i kontrolę? Z nami po swojej stronie!

PRZECZYTAJ WIĘCEJ 

OPTYMALIZACJA OPERACJI IT: UWOLNIJ CZAS NA REALIZACJĘ KLUCZOWYCH ZADAŃ

Czy najważniejsi pracownicy Twojego działu IT tracą czas na wykonywanie zadań o niskiej wartości, próbując utrzymać starzejące się środowisko IT i zarządzać nim?

PRZECZYTAJ WIĘCEJ 

UWZGLĘDNIENIE ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU W STRATEGII IT

W niestabilnym świecie zmiany klimatyczne, problemy ze środowiskiem i niedobór zasobów stanowią krytyczne problemy. Dążenie do zrównoważonego rozwoju stanowi nasze wspólne zobowiązanie. Dowiedz się, jak Twoja strategia IT może przyczynić się do realizacji tego zobowiązania.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ 

Skontaktuj się z nami

Chcesz otrzymywać spersonalizowane i bezpłatne porady? Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możesz skorzystać z naszej wiedzy.

Skontaktuj się z nami

Chętnie wysłuchamy Twoich problemów: Czekamy na telefon lub wiadomość e-mail od Ciebie.
Skontaktuj się z nami