SEARCH
REGION: POLAND
EN
PL
Indywidualnie dopasowane rozwiązania w zakresie użytkowania technologii

Po co posiadać urządzenia na własność, gdy można je po prostu użytwać?

Nabywaj, zarządzaj i aktualizuj technologie tak jak potrzebujesz. Wybierz urządzenia i usługi wraz z warunkami płatności w ramach jednej raty. To aż takie proste, pozwól nam pokazać jak.

Stwórz swoje indywidualne rozwiązanie w zakresie użytkowania technologii

URZĄDZENIA / SPRZĘT

DOŁĄCZ DO INNOWACJI

Używaj najnowszego sprzętu, pracuj na pełnych obrotach i utrzymaj najwyższy poziom bezpieczeństwa i wydajności Twojej firmy.

USŁUGI FINANSOWE

OPTYMALIZACJA BUDŻETU

Zachowaj płynność finansową nawet przy większych nakładach inwestycyjnych i ogranicz całościowe koszty operacyjne.

WARIANTY USŁUGOWE

MAKSYMALIZACJA POTENCJAŁU

Wzbogać swój model użytkowania w zakresie ochrony zasobów, zrównoważonego rozwoju, bezpieczeństwa danych i nie tylko!

Twoje cele biznesowe są dla nas priorytetem

Ponad 15 000 klientów w 30 krajach, pośród nich globalne korporacje, władze publiczne i szpitale, zaufało nam w zakresie maksymalizacji swojego potencjału.

Opracowujemy, finansujemy i zarządzamy indywidualnie dopasowanymi rozwiązaniami w zakresie użytkowania technologii IT, przemysłowej i sprzętu medycznego. Oferujemy najnowszą technologie, wyjątkowe modele finansowania i usługi, aby sprostać indywidualnym potrzebom naszych klientów.

To nasze podejście technology2use— używaj zamiast posiadać. Dowiedz się, dlaczego jesteśmy właściwym partnerem dla Ciebie.

„Współpraca z firmą CHG-MERIDIAN pozwoliła nam obniżyć koszty zakupów, usprawnić procesy i zoptymalizować przepływ kapitału, a tym samym zmniejszyć wydatki o imponujące 30%”.
Eric Suwandinata, Global Category Manager, Vitesco Technologies GmbH
technology2use

Rozwiązywanie Twoich problemów jest dla nas głównym priorytetem

Uważnie słuchamy Twoich potrzeb, aby opracować Twój indywidualny model użytkowania technologii IT, przemysłowej i sprzętu medycznego. Nasze rozwiązanie łączy sprzęt, finansowanie go i usługi dostosowane do Twoich potrzeb, niezależnie od producentów czy banków. Nasze rozwiązanie jest cyfrowe, globalne i scentralizowane — pochodzi z jednego zaufanego źródła.

Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc w osiągnięciu Twoich celów

Każda firma ma własne potrzeby w zakresie efektywnego zarządzania swoją działalnością, a kierownictwo każdej z nich ma za zadanie nadążać za zmianami technologicznymi, obniżać koszty i osiągać cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Dzięki 45-letniemu doświadczeniu i dogłębnej wiedzy na temat różnych branż, uwzględniliśmy naszą specjalistyczną wiedzę w przykładach zastosowań, które pokazują, w jaki sposób umożliwiamy realizację misji naszych klientów i jak indywidualny model użytkowania może przyczynić się do poprawy wyników firmy. Zapoznaj się z informacjami dotyczącymi poszczególnych technologii w odpowiednich sekcjach naszej strony, aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc w realizacji Twojego pełnego potencjału.

Sprzęt IT

Pracuj cyfrowo: Najnowsze urządzenia —  finansowane w inteligentny i zrównoważony sposób. Wykorzystaj najnowocześniejsze urządzenia IT, aby zwiększyć wydajność i innowacyjność, a także jako „magnes” dla zadowolonego zespołu.

IT 
Sprzęt przemysłowy

Wykorzystaj potencjał: Łatwe zarządzanie sprzętem produkcyjnym, magazynowym i logistycznym. Monitorowanie całego portfolio we wszystkich krajach i kontrola nad kosztami całkowitymi.

Przemysł 
Sprzęt medyczny

Bądź gotowy na przyszłość: inteligentne wykorzystywanie zaawansowanych technologii medycznych i rozwiązań IT dla szpitali. Skuteczne pozycjonowanie Twojej firmy na tle konkurencji dzięki nowoczesnej technologii i przeciwdziałanie presji kosztowej dzięki inteligentnym oszczędnościom.

Medycyna 

Obiecujemy: ŁATWE UŻYTKOWANIE I GLOBALNA SKALOWALNOŚĆ

Prowadzimy Cię przez cały cykl życia Twojej technologii — gwarantujemy zmniejszenie kosztów i ryzyka, pełną przejrzystość, zoptymalizowane procesy i maksymalne odciążenie Twojej firmy.

I. Etap przygotowawczy

Doradztwo: wspólnie z Tobą opracowujemy indywidualny katalog usług. W razie potrzeby wspieramy Cię w procesie przetargowym dotyczącym usług. Jeśli zechcesz, w swoim projekcie możesz uwzględnić wewnętrzne usługi i interesujących Cię partnerów.

Zakupy: masz maksymalną elastyczność w zakresie zakupu sprzętu. Zamówienia można składać w sposób scentralizowany lub zdecentralizowany (OCI, Manufacturer Shop Connection), to wszystko dzięki naszej niezależności od producenta i typu sprzętu.

II. Etap wdrożenia

Wdrożenie: pomagamy we wdrażaniu pakietów usług od wybranych przez Ciebie partnerów lub wewnętrznego działu IT, z łatwą integracją dodatkowych  partnerów i usług na późniejszym etapie.

Pomoc: możesz wybrać wewnętrzne lub zewnętrzne usługi pomocy, z elastycznymi czasami reakcji (poziom 1–3: 5–7 dni lub 8–24 godziny). Zapewniamy nieprzerwane działanie dzięki opcjom takim jak Single/Double SWAP, warianty puli i ochrona ubezpieczeniowa.

III. Etap zakończenia użytkowania

Zwrot sprzętu: zwrot sprzętu jest dostosowany do Twoich potrzeb, w sposób scentralizowany lub zdecentralizowany (użytkownik końcowy). Wybierasz podejście do usuwania danych, które najlepiej Ci odpowiada.

Remarketing: zajmujemy się zrównoważonym remarketingiem w Twoim imieniu. Chcesz przedłużyć okres eksploatacji swoich urządzeń? Oferujemy elastyczne opcje przedłużenia okresu eksploatacji.

tesma: klucz uproszczonego zarządzania zasobami

Zyskaj pełną przejrzystość przez całość cyklu życia zasobów, zapewniając transparentność i pełną kontrolę od zakupu urządzenia do jego utylizacji. Dzięki elastycznym opcjom zarządzania możesz bez wysiłku dostosować się do zmieniających się potrzeb, zachowując przy tym prostą kontrolę finansową i sprawozdawczość. Łatwe zarządzanie i alokacja kosztów, niezależnie od lokalizacji,  umożliwiające bezproblemowe zarządzanie finansami w skali globalnej. Więcej informacji: tesma

Skontaktuj się z nami

Chcesz otrzymywać spersonalizowane i bezpłatne porady? Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możesz skorzystać z naszej wiedzy.

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy gotowi usłyszeć o Twoich wątpliwościach: Czekamy na telefon lub wiadomość e-mail od Ciebie.
Skontaktuj się z nami