SEARCH
REGION: POLAND
EN
PL
TECHNOLOGIA PRZEMYSŁOWA

ZARZĄDZAMY INFRASTRUKTURĄ PRZEMYSŁOWĄ. WYDAJNIE. ELASTYCZNIE. NA CAŁYM ŚWIECIE.

Jesteśmy międzynarodowym partnerem technologicznym i finansowym świadczącym usługi leasingu infrastruktury przemysłowej. Wspieramy klienta od momentu zakupu, poprzez etap użytkowania, aż po remarketing. Nasze niestandardowe koncepcje biznesowe, obejmujące wszystkie aspekty infrastruktury przemysłowej, od systemów magazynowych, zakładów produkcyjnych i maszyn po pojazdy do transportu wewnętrznego, robotykę i automatykę, pozwalają obniżyć koszty ogólne i zwiększyć elastyczność działalności. Dodatkowo jesteśmy całkowicie niezależni od indywidualnych producentów i banków.

Zarządzanie flotą

Chcesz obniżyć koszty obsługi materiałów? Chcesz zoptymalizować procesy administracyjne? Chcesz mieć lepszy wgląd w działanie międzynarodowej floty?

Tutaj dowiesz się, jak to osiągnąć
PRODUKCJA I MASZYNY

Chcesz osiągnąć zwrot z inwestycji już od pierwszej wyprodukowanej sztuki? Dążysz do elastycznego dostosowania produkcji do zmian na rynku?

Tutaj dowiesz się, jak to osiągnąć
MAGAZYNY I LOGISTYKA

Potrzebujesz bardziej wydajnych metod zarządzania logistyką? Potrzebujesz elastycznych rozwiązań, które można dostosować do konkretnych umów?

Tutaj dowiesz się, jak to osiągnąć

JAK TWORZYMY WARTOŚĆ DODANĄ?

Niestandardowe koncepcje biznesowe

Opracowujemy rozwiązania technologiczne dostosowane do indywidualnych potrzeb i nie związane z konkretnymi producentami lub bankami. Wspieramy klientów przez cały cykl życia produktu:

  • Pierwsze kroki to opracowanie koncepcji, analiza potencjału i zmówienie. Gdzie szukać potencjalnych oszczędności? Jak może wyglądać właściwa strategia dostawcy? Jak zoptymalizować wykorzystanie mocy produkcyjnych? Który model finansowania jest najlepiej dopasowany do danych wymagań?
  • Odnosisz korzyści wynikające z maksymalnej elastyczności w swej codziennej działalności. Raty leasingowe mogą przykładowo zostać dostosowane do wydajności produkcyjnej, a także można tymczasowo zwiększyć flotę urządzeń do transportu wewnętrznego lub nawet przenosić pojazdy między zakładami.
  • Po zakończeniu cyklu życia pojazdu pomagamy w zakresie skutecznej wymiany technologii i świadczymy usługi remarketingu w sposób korzystny dla klienta.

Niższe koszty

W ramach naszego holistycznego podejścia nasi eksperci wykorzystują swe wieloletnie doświadczenie w branży w celu wykonania całościowej analizy kosztów i określenia potencjalnych oszczędności. Wspieramy klientów przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych na początku projektu oraz pomagamy zoptymalizować wykorzystanie urządzeń w codziennej eksploatacji. Instalujemy najnowszą technologię czujników, która umożliwia ciągłe monitorowanie i optymalizację wykorzystania wózków widłowych, narzędzi produkcyjnych i urządzeń logistycznych, niezależnie od rodzaju aktywów i producenta. W zależności od wyposażenia można w ten sposób osiągnąć oszczędności nawet rzędu 50 procent.

WIĘKSZA ELASTYCZNOŚĆ

Prowadzisz działalność międzynarodową i wymagasz większej elastyczności w zarządzaniu flotą urządzeń transportu bliskiego? Chcesz zmienić okres obowiązywania umowy dotyczącej sprzętu logistycznego? Chcesz dostosować raty leasingowe do faktycznie wykorzystywanych zdolności produkcyjnych? Nasze niestandardowe koncepcje biznesowe oferują liczne korzyści, które odciążają klienta jako użytkownika i zwiększają elastyczność wykorzystania urządzeń. Szeroka gama opcji wynajmu, możliwości wcześniejszego zwrotu i elastyczne umowy umożliwiają dostosowanie kosztów operacyjnych oraz wykorzystania aktywów i floty do przyjętych zleceń.

WIĘKSZA PRZEJRZYSTOŚĆ

Wykorzystujesz urządzenia od różnych dostawców? Czy są one używane w więcej niż jednym kraju? W takim razie wiesz, jakim wyzwaniem może być efektywne zarządzanie flotami urządzeń do procesów logistycznych, produkcyjnych i transportu bliskiego. Możemy zapewnić wsparcie dzięki wiedzy naszego zespołu oraz naszemu systemowi zarządzania technologią i usługami TESMA®, w którym gromadzone są wszystkie informacje administracyjne i techniczne. Zapewnia to przejrzystość w każdej fazie cyklu życia technologii, ułatwia określenie konieczności podjęcia działań i pozwala na alokację kosztów do poszczególnych centrów kosztowych.

KONTAKT Z NASZĄ FIRMĄ

Wszelkie pytania lub prośby o bardziej szczegółowe informacje należy kierować do naszych ekspertów.

Leonard Żółnowski

Vice President Sales Poland