SEARCH
REGION: POLAND
EN
PL
Misje klientów: Technologia przemysłowa

Wykorzystyaj pełen potencjał technologii przemysłowej

Z łatwością zarządzaj sprzętem produkcyjnym, magazynowym i logistycznym. Monitoruj swoje portfolio we wszystkich krajach zachowując kontrolę nad kosztami całkowitymi.

Niezależnie czy odpowiadasz za flotę wózków widłowych, cały zakład produkcyjny czy odzież roboczą — zarządzanie majątkiem jest bardzo złożone i wymaga dużo pracy. Zwłaszcza w firmach działających na arenie międzynarodowej. Koordynowanie różnych umów, producentów i produktów, określenie optymalnych warunków, kontrolowanie inwestycji i kosztów bieżących — wszystko to wymaga skrupulatnej pracy i kompleksowej wiedzy dotyczącej branży. W CHG-MERIDIAN zapewniamy skuteczne wsparcie w postaci modelu użytkowania dostosowanego do Twoich indywidualnych potrzeb.

Jako międzynarodowy partner technologiczny i finansowy zapewniamy potrzebną Ci infrastrukturę przemysłową. Wspieramy Cię od chwili dokonania zakupu, przez okres użytkowania, aż do remarketingu. Analizujemy Twoje procesy wewnętrzne i całkowite koszty własności. Na podstawie tej analizy opracowujemy Twój indywidualny model użytkowania, który pozwala obniżyć koszty całkowite i zwiększyć elastyczność. Całkowicie niezależnie od producentów i banków. Całkowicie na skalę międzynarodową.

Odkryj z nami cały potencjał swoich możliwości.

Przegląd misji klientów w zakresie technologii przemysłowych

Inwestuj i zarządzaj kapitałem w tym samym czasie

Aby zachować konkurencyjność, Twoja firma musi inwestować w nowe technologię, kiedy Ty chcesz zmaksymalizować swój budżet. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc w osiągnięciu tego celu.

Dowiedz się więcej
Bardziej efektywne zarządzanie flotą przemysłową w skali globalnej

Dowiedz się, jak zarządzać złożoną flotą przemysłową w skali międzynarodowej.

Dowiedz się więcej
„Doskonała obsługa klienta, atrakcyjne warunki i maksymalna elastyczność procesu strukturyzacji leasingu sprawiają, że CHG-MERIDIAN jest idealnym partnerem w zakresie naszej przyszłościowej inwestycji."
BARBARA MELICHAR, HEAD OF GROUP TREASURY, JAF AUSTRIA

Dodatkowe usługi

Dodatkowe opcje dla Twojego indywidualnego rozwiązania
TESMA

TESMA | ŁATWY SPOSÓB WYKORZYSTANIA TECHNOLOGII

Na bazie naszego doświadczenia w zakresie cyklu życia technologii zarządzamy wszystkimi rodzajami urządzeń, począwszy od smartfonów i laptopów po technologie medyczne i wózki widłowe. tesma to platforma, za pomocą której wdrażamy nasze niestandardowe koncepcje biznesowe, minimalizując jednocześnie koszty i obciążenia administracyjne. Nie bez znaczenia jest także fakt, że znacznie ułatwia to pracę naszych klientów, ponieważ wiele procesów jest niezwykle prostych i wygodnych, bez konieczności obsługi dokumentów w formie papierowej.

Przeczytaj więcej 
Leasing neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla

carbonZER0 - neutralność pod względem emisji dwutlenku węgla

Zrównoważony rozwój stał się czynnikiem wyróżniającym na rynku. Rozwiązanie carbonZER0 zapewnia, że każdy etap produkcji, transportu, użytkowania oraz wycofania z eksploatacji aktywów IT finansowanych przez CHG-MERIDIAN może być neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla.

Przeczytaj więcej 
technology2use

Rozwiązywanie Twoich problemów jest dla nas głównym priorytetem

Uważnie słuchamy Twoich opinii. Na tej podstawie opracowujemy indywidualny model użytkowania technologii dla Twojego sprzętu IT, floty przemysłowej i sprzętu medycznego. Łączymy zasoby, finansowanie i usługi, aby stworzyć indywidualne rozwiązanie. Niezależne od producentów i banków. Cyfrowe, globalne, scentralizowane z jednego źródła

Skontaktuj się z nami

Chcesz otrzymywać spersonalizowane i bezpłatne porady? Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możesz skorzystać z naszej wiedzy.

Skontaktuj się z nami

Chętnie wysłuchamy Twoich problemów: Czekamy na telefon lub wiadomość e-mail od Ciebie.
Skontaktuj się z nami