SEARCH
REGION: POLAND
EN
PL
Produkty i usługi

ZRÓWNOWAŻONE ZARZĄDZANIE CYKLEM ŻYCIA

Wypracowanie rozwiązania finansowego na potrzeby aktywów klienta jest kluczowe, lecz to tylko jedna z wielu dodatkowych korzyści zapewnianych przez CHG-MERIDIAN. Niezależnie od tego, czy klient szuka efektywnego sposobu zarządzania swym portfelem, czy też usprawnienia metod zaopatrzenia, opracowaliśmy szereg rozwiązań, które pomagają w obsłudze każdego etapu cyklu życia technologii.

Wprowadzanie zasad gospodarki obiegowej do podstawowej działalności firmy

Pomagamy przejść od tradycyjnego liniowego podejścia „weź-wyprodukuj-wyrzuć” do modelu obiegowego „weź-wyprodukuj-użyj ponownie”. Oferujemy kompleksowe rozwiązania obejmujące cały cykl życia. Od wyboru właściwych urządzeń do łatwego i bezpiecznego zwrotu aktywów z powrotem do naszej firmy. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu naszych centrów technologicznych i serwisowych zapewniamy, że zwrócone przez klienta aktywa są w najlepszych rękach. Oferujemy bezpieczne rozwiązania w zakresie usuwania danych i certyfikowane, przyjazne dla środowiska procesy.

Cały proces jest przejrzysty, a system zarządzania aktywami TESMA zapewnia pełną kontrolę. Wszystkie informacje handlowe i technologiczne są dostępne na każdym etapie, co ułatwia sporządzanie niezbędnych raportów i planowanie budżetu.

FAZA PRZYGOTOWANIA

Całościowe niestandardowe koncepcje biznesowe wymagają zintegrowanego wglądu. Dokładnie analizujemy dany projekt i udzielamy wyczerpujących porad, zawsze stosując podejście perspektywiczne. Dbamy o to, aby projekt był w 100% udany. Podczas fazy testowania klient przekona się o tym osobiście.

FAZA PRODUKCJI

Aby zapewnić wydajność, należy logicznie wykorzystywać wszystkie zasoby. Wspieramy klienta przez cały okres leasingu, działając jako jeden, kompetentny dostawca. Osoba odpowiedzialna za kontakty z klientem udziela szczegółowych porad we wszystkich kwestiach technicznych i handlowych.

FAZA ZAKOŃCZENIA LEASINGU

Przemyślany proces zakończenia leasingu przynosi wiele korzyści. Zakres naszych usług jest niezwykle szeroki - od odbioru aktywów do certyfikowanego usuwania danych. Jesteśmy także odpowiedzialni za profesjonalny remarketing i utylizację zgodnie z zasadami „Green IT”.

Zarządzanie cyklem życia technologii

Technology lifecycle illustration